המייצג שלך ברשויות מס

מע"מ, מס הכנסה, וביטוח לאומי אלה שלושת הרשויות שאיתן יהיה לך "רומן מתמשך" במהלך החיים העסקיים שלך.

 

מי שביקר לפחות פעם באחת מהרשויות האלה, יודע איך זה. הכוונה היא לא לתורים ארוכים לכל פקיד או לקצב העבודה שלהם, לזה אנו רגילים ומשום מה יש לנו הרבה סובלנות ל"משרתים שלנו". הבעיה האמיתית היא, שבדרך כלל הנישום (ככה קוראים לך במס הכנסה) לא יודע מה בדיוק הוא צריך. אף אחד לא יתקן אותו או ייעץ על תכנון מס משתלם יותר. כלומר, אין מישהו שידאג לך וגם יעשה במקומך את העבודה הקשה מול רשויות המס. לכן יותר נכון, אם תתרכז בניהול ובצמיחת העסק שלך ואנחנו נדאג לניהול חשבונאי נכון, לחסכון במס, לדיווחים שוטפים ותקופתיים ולהפחתת כאב ראש שלך.

מצד שני, אם את/ה נהנה/ת מלחכות בתורים, לבזבז את זמן העבודה שלך, לא לדעת כיצד לקבל מהפקידים את מה שאת/ה צריך/ה ולהיות בחושך אינפורמטיבי לגבי אפשרויות מיסוי חוקיות נוספות, אז את/ה יכול/ה להסתדר לבד. זה כמו להסתפר לבד – ייצא משהו, שאלה איך זה יראה?

אולם לדעתי, תמיד עדיף למסור את כל היחסים הרשמיים עם הרשויות למומחה שיודע איך להתנהל מולם ולהשיג את מה שאת/ה צריך/ה, למי לפנות לשם כך וכיצד לדבר עם הפקידים, מאחר והוא ידבר איתם באותה השפה המקצועית שלהם. תאמינו, פקידים בכל הרשויות מדברים באופן שונה מאוד עם הקהל הרגיל בניגוד לצורה בה הם מדברים עם המומחים שמייצגים את לקוחותיהם.

משרדנו מחובר למערכת עיבודים ממוחשבים (שע"מ) של רשות המיסים ושל ביטוח לאומי. זאת אומרת, שיש לנו אפשרות לטפל בצרכיך מהר מאד. אנחנו יכולים לעקוב אחרי שלבי הטיפול בדוחות שהוגשו, להגיב במיידי על כל השינויים ולהיות עם "היד על הדופק" של עסקך מבחינת רשויות המס.

במשרדנו השירות הנ"ל הינו חלק מסל השירותים המוענק ללקוח לפי צרכיו.


 

לעמיד ראשי.png